Mamyta Posted April 5, 2012 Report Share Posted April 5, 2012 ПриветЕсть готовая верска, нужно создать шаблонВерсия Simpla 1.4---------------Нашел, невижу как закрыть топик.... Quote Link to post Share on other sites
osben Posted April 7, 2012 Report Share Posted April 7, 2012 skype: dzeka12 Quote Link to post Share on other sites
Clean Posted April 7, 2012 Report Share Posted April 7, 2012 Привет Quote Link to post Share on other sites
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.